Ірпінська амбулаторія №2 відзначає своє 10-річчя (відео)

У невеличкому затишному дворику Ірпінської амбулаторії сімейної медицини №2  – танці. І не просто так. Руханку організували медики закладу, аби нагадати передусім, що рух – це здоров’я. І особлива причина такої активності – в амбулаторії сьогодні свято.

Олена Письменна, завідуюча Ірпінської амбулаторії сімейної медицини №2:

«Нам сьогодні вже 10 років. У нас ювілей. Ми за ці 10 років пройшли багато всього. Були і падіння, і підйоми, і досягнення, і сльози – все було. Але колектив вистояв і для нас це велике свято».

Вже 10 років поспіль двері амбулаторії щоранку відкриваються для десятків пацієнтів. Хтось приходить на профілактичний огляд, хтось — за порадою, а хтось — із надією на одужання. І кожного тут зустрічають із турботою та увагою.

Василь Кислиця, сімейний лікар: 

«У цій амбулаторії 10 років. Я прийшов з відкриттям, будучи до цього дільничним терапевтом. Переживали за те, що може буде не так, як хотілося б людям, щоб надії людей, яких ми обслуговуємо, не були втрачені, щоб ми були на високому рівні».

Амбулаторія вже давно стала місцем підтримки для тисяч мешканців громади. І про це говорять самі пацієнти.

Лариса, мешканка Ірпеня:

0037- Ніколи нам не було відмови. Коли б не зверталися, завжди йшли назустріч. Дуже гарна амбулаторія-0046

Тетяна, мешканка Ірпеня:

 «Завжди йдуть назустріч. І це, насправді, неймовірно»!

Нині амбулаторія обслуговує майже 15 тисяч мешканців громади. Щодня готові їм допомогти 23 медичні працівники закладу. Лікарі кажуть, сімейна медицина – це значно більше, ніж просто лікування. Найголовніше – це довіра у стосунках між лікарем та пацієнтом. І цю довіру вибудовують тут щодня, щомиті, щохвилини.

Ірина, Крисевич, лікарка-педіатр;

«Ми знаходимося на первинній ланці і в першу чергу йдуть до нас з усіма своїми питаннями, а ми у свою чергу  намагаємося надати якісну первинну допомогу».

Алла Лозко, сімейна лікарка:

Якщо довіри немає, намагаюся пояснювати, наскільки це можливо. Але все залежить від того, як людина налаштована».

Василь Кислиця, сімейний лікар:

«Я коли спілкуюся з пацієнтом, кажу так: «Ми з вами маємо стояти по одну сторону барикади, а по другу сторону барикади – хвороба, ваша проблема». І більшість пацієнтів задоволені».

Усі добре знають: амбулаторія — це не лише стіни чи затишні кабінети. Насамперед, це люди, які щодня зустрічають пацієнтів, підтримують, лікують і дарують надію.

Мая, старша адміністраторка амбулаторії №5:

«Завідуюча у них дуже прогресивна, дуже цікава, дуже багато у них різних ідей. Вона веде сторінку у фейсбуці дуже цікаво. Ми на неї усі підписані, колеги моєї амбулаторії. Вона постійно намагається розвивати свій заклад, і своїх підлеглих підтягує, як має розвиватися заклад».

Тетяна, старша медсестра амбулаторії №5:

«Тут хороші наші колеги. Вони круті, тому усе в них гарно».

Оксана Крупенко, завідуюча амбулаторії №5:

«Ця амбулаторія – яскравий приклад доброзичливості, щирості, допомоги людям і комунікації з людьми».

Саме колектив є головною цінністю амбулаторії №2, її серцем та особливістю. На цьому наголошує і керівник Ірпінської первинки Андрій Левківський.

Андрій Левківський, директор Ірпінського КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»:

«Хотілось би побажати колективу, не знаю чи коректно це буде звучати, довголіття. Довголіття в плані довготривалої роботи у злагоджених і нормальних умовах. Я сподіваюся, що настане мир у нашій країні і в колективі, який такий злагоджений і чудовий, також буде завжди мир і довготривала плідна праця на розвиток нашої громади».

У цей святковий день звучать слова подяки всім, хто творив історію амбулаторії та творить її сьогодні.

Олександр Пащинський, перший заступник Ірпінського міського голови:

«Хочу подякувати вам усім за вашу роботу, за те, що допомагаєте людям і надаєте якісну послугу нашим мешканцям. Ми пережили досить важкі часи, коли у нашому місті були бойові дії. Більшість з вас залишилися тут і продовжували працювати для наших мешканців. Щиро вам вдячні за це і вітаю вас сьогодні з ювілеєм».

Оксана Нечитайло, депутатка Ірпінської міської ради:

«Дуже дякуємо за те, що ви завжди такі позитивні, відкриті. Незважаючи на усі негаразди, які виникають у кожного, хто до вас приходить, ви ті, хто перші дає їм надію, що у них все буде гаразд. Нехай у вас також все буде гаразд».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

В Ірпені чоловік жорстоко побив знайомого: йому повідомили про підозру

Сьогодні, 14:56

Детальніше
В Ірпінській центральній лікарні спростували інформацію про затримання лікаря

Сьогодні, 13:41

Детальніше
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту

Сьогодні, 12:30

Детальніше
Волонтери Ірпеня передали маскувальні сітки захисникам на Донеччину та Дніпропетровщину

Сьогодні, 11:35

Детальніше
З російського полону повернувся Захисник Віктор Лавренчук, сім’я якого проживає в Ірпені

Сьогодні, 11:27

Детальніше
На Київщині судитимуть директора компанії за співпрацю з бізнесом рф під час війни

05 Jun 17:23

Детальніше
В Ірпені завершили облаштування системи водовідведення на вулиці Мушкетика

05 Jun 17:15

Детальніше
Сьогодні останній дзвоник пролунав для 595 випускників Ірпінської громади (фото)

05 Jun 15:54

Детальніше
У селах Ірпінської громади пролунали останні дзвоники

05 Jun 13:46

Детальніше
Діти побували на екскурсії у пожежній частині Гостомеля

05 Jun 13:23

Детальніше
На Київщині судитимуть директора компанії за співпрацю з бізнесом рф

05 Jun 13:04

Детальніше
Всі новини