Ірпінська бібліотека отримала з Великобританії пів сотні англомовних книг для дітей

322330652 873169154102758 9117084690939218760 N

Ірпінська міська публічна бібліотека ім. М. Рильського отримала від благодійників із Великобританії 50 англомовних книг для дітей. Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбуці директорка закладу Олена Циганенко.

Вона зазначила, що організаторкою передачі книжок є мешканка Ірпеня Марина Ткаченко, яка в кінці минулого року переїхала з родиною до чеського міста Плзень.

«Коли в нас розпочалася війна, вона (Марина Ткаченко – ред.) активно стала допомагати українцям, які виїхали до Чехії, і, зокрема, звернулась до ірпінців улітку з проханням зібрати в міській бібліотеці для дітей українські книги для наших переселенців у Чехії. І ось тепер на знак вдячності друзі пані Марини з Великобританії надіслали для маленьких читачів міста-героя Ірпеня 50 книг англійською мовою», – зазначила керівниця бібліотеки.

Серед отриманих книжок – улюблені для багатьох юних читачів твори відомих дитячих письменників Кінні Джеффа («Щоденник слабака»), Дала Роальда («Матильда»), Беатріс Поттер («Казки») та інших.

«Дякуємо пані Марині та ірпінчанці Майї Аронштам, яка передала ці книги сьогодні нам. Найкращий спосіб пізнання мови і культури, особливостей менталітету інших країн – це читання книг в оригіналі!» – наголосила Олена Циганенко.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!