Ірпінська громада отримала від Агентства ООН у справах біженців матеріали на ремонт 83 помешкань

321373493 524763536343997 6486386158521008954 N (1) (1)

Ірпінська громада отримала від Агентства ООН у справах біженців та його партнерської організації – благодійного фонду «Рокада» – чотири великі вантажівки будівельних матеріалів, сантехніки й інших виробів, які будуть використані на ремонт житла 83 родин, чиї квартири й будинки постраждали під час бойових дій. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Олександр Маркушин.

За його словами, вантажівками привезли металочерепицю, цеглу, дерев’яні бруси, двері, вікна, утеплювач, різноманітні труби, фанеру, ізоляційну плівку, керамічну плитку, лінолеум, штукатурку, ванни, умивальники, душові кабіни.

Мер відзначив, що співпраця з Агентством ООН у справах біженців триває, і мешканці Ірпінської громади ще можуть стати учасниками його програми. Для цього потрібно самостійно заповнити заявку на сайті міської ради або звернутися у ЦНАП та заповнити таблицю – перелік матеріалів.

«Для подачі заявки жодних документів не потрібно, адже представники програми контактують із заявниками напряму, особисто виїжджають та перевіряють вказаний об’єм робіт, які потрібно виконати. Попередньо заявнику треба знати лише необхідну кількість матеріалів для відбудови житла», – зазначив міський голова.   


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!