Ірпінська громада візьме участь у міжнародному форумі REBUILD UKRAINE 2023

Photo 2023 02 14 09 44 01

Управлінська команда Ірпеня презентуватиме проєкти відбудови зруйнованих соціальних об’єктів та житлових будинків на міжнародному форумі REBUILD UKRAINE 2023. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Форум REBUILD UKRAINE 2023 проходитиме 15-16 лютого у Варшаві. На ньому зберуться представники міжнародних донорських і фінансових організацій, благодійних фондів, інвестиційних та будівельних компаній, а також державних структур і територіальних громад України.

«І оскільки Ірпінь найбільше на Київщині постраждав від російської агресії, ми не могли пропустити цю подію. Наша команда презентуватиме на форумі проєкти відбудови зруйнованих соціальних об’єктів. Зокрема, Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи, Будинку культури, дитсадка «Веснянка». Також, звичайно, ми розкажемо про сотні житлових будинків, які потребують відбудови та про людей, які втратили своє житло і з нетерпінням чекають на його відновлення», — розповів мер Ірпеня.

На виставці, що проходитиме в рамках REBUILD UKRAINE 2023, Ірпінь матиме власний стенд, де потенційні донори, меценати та інвестори зможуть ознайомитися з проєктами відбудови зруйнованих або пошкоджених об’єктів.

«Я запрошую представників європейського бізнесу, міжнародних благодійних фондів, громадських організацій, політиків та дипломатів до стенду Ірпінської громади. Там Вам розкажуть і покажуть, наскільки для Ірпеня важлива Ваша підтримка і допомога. Чекатимемо на Вас!», — запросив Олександр Маркушин усіх, хто може допомогти Ірпеню.

Нагадаємо, в межах проєкту Irpin Reconstruction Summit відбулася зустріч для планування дорожньої карти відбудови Ірпеня. У ній взяли участь 50 кращих спеціалістів світу в галузі архітектури і містобудування.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!