Ірпінська молодіжна рада організувала майстер-клас із самооборони (відео)

photoeditorsdk-export (4)

Молодіжна рада при Ірпінському міському голові організувала майстер-клас із самооборони, розрахований, головним чином, на жінок. Про це інформує пресслужба міськради.

«За статистикою, більше половини жінок бояться ходити самі в малолюдних місцях та в темний період доби. Особливо актуальною є ця проблема зараз, коли темніє рано, а світло на вулиці не вмикають, адже в нас у країні економія та світломаскування. Сидіти вдома й боятися – це не вихід. Тому Ірпінська молодіжна рада запропонувала жінкам і дівчатам міста відвідати майстер-клас із самооборони», – зазначають ініціатори заняття.

До майстер-класу активно долучилися студенти Ірпінського фахового коледжу економіки та права. Урок провели майстри спорту України з хортингу Роман Шуманський і Христина Кузнєцова.

Як повідомляється, Ірпінська молодіжна рада планує й надалі організовувати навчання з самооборони, а також із розмінування й домедичної допомоги.

«Кожен має право захищати своє життя і здоров’я від протиправних посягань. Запрошуємо долучатися до безкоштовних занять усіх жителів та гостей Ірпінської громади!» – зазначає голова Молодіжної ради Дмитро Андрущенко.

Детальніше про розклад проведення наступних занять можна дізнатися в комітеті з питань спорту та національно-патріотичного виховання Ірпінської молодіжної ради за телефоном +380631854230 (голова комітету Віктор Тішин).


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!