Ірпінська молодіжна рада провела турнір із прибирання сміття (відео)

Чи бачили ви колись, щоб із таким захопленням носили мішки? Це учасники «Ecoshow» – турніру з прибирання сміття. Цієї суботи завдяки їм мікрорайон Ірпеня СМУ став трішки чистішим. 18 учасників турніру розділилися на дві команди та протягом трьох годин прибирали наввипередки.

Дарина Єсипенко, членкиня Ірпінської молодіжної ради:
«Ось ця команда, цей настрій, цей позитив – це дуже круто».

Владислав Губський, член Ірпінської молодіжної ради:
«Відверто скажу: дуже складно, але погода радує, і є мотивація – допомогти місту й поспілкуватися з такою класною командою. Це насправді об’єднує нас».

Турнір організувала Ірпінська молодіжна рада, яка знає, як перетворити нудну толоку на веселу пригоду. Спонсором заходу виступило Товариство «Відважних».

Дмитро Андрущенко, голова Ірпінської молодіжної ради:
«Ірпінська молодіжна рада вдячна Товариству «Відважних» та Ірпінській міській раді за те, що вони нам допомагають із «Ecoshow«. Це вже вдруге ми збираємо сміття».

Минулого року учасникам «Ecoshow» вдалося наповнити сміттям 133 мішки. Цього року зібрали 182. Кубок переможця отримала команда, яка зібрала 95 мішків, а всі учасники турніру – пам’ятні медалі.

Альбіна Сахнюк, капітанка команди переможців:
«Дуже сподіваюся, що така ініціатива буде частіше, щоб ми залучали якомога більше молоді й не лише молоді – щоб робити місто чистішим і кращим для життя, для всіх».

Дмитро Андрущенко:
«Як Ірпінській молодіжній раді сьогодні зібратися? Дуже просто. Тому що саме ці люди, саме ця команда – це є ті змінотворці, які відновлюють місто конкретними справами».

Після прибирання Молодіжна рада залишила за собою ось такі таблички з наполегливим проханням не смітити.

Учасники «Ecoshow»:
«
Активна молодь Ірпеня! Зробимо місто-герой Ірпінь кращим!»


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!