Реклама

Ірпінська освіта після навали варварів (відео)

Ірпінська освіта після навали варварів (відео)

На телеканалі «Інтер» вийшов сюжет про те, якої шкоди завдали освітнім закладам Ірпеня російські обстріли, про долі ірпінських освітян і школярів, про те, як педагоги відновлюють навчальний процес. Про це розповідається на фейсбук-сторінці управління освіти і науки Ірпінської міськради.

«З початку широкомасштабної війни росії проти України окупанти завдали багатомільйонних втрат закладам освіти Ірпінської міської територіальної громади. Зруйновані приміщення, пошкоджена матеріально-технічна база, знищено те, що спільно роками створювали для організації якісної освіти наших дітей. А найстрашніше – окупанти позбавили життя дітей, понівечили долі людей, які втратили рідних і близьких, свої домівки. Ірпінська міська рада та управління освіти докладають максимум зусиль, щоб у найкоротші терміни заклади освіти розпочали повноцінно працювати. Дякуємо батькам, працівникам закладів та усім небайдужим, які долучаються до процесу відновлення освітніх закладів. Докладніше – у сюжеті журналіста Романа Барашева», – йдеться в дописі.

Нагадаємо, як повідомив міський голова Ірпеня Олександр Маркушин, зараз проводяться перемовини з мерією американського міста-побратима Мілвокі про допомогу у відбудові ірпінських освітніх закладів, які зазнали руйнувань.

Раніше голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк звернувся до учасників «Baltic Busіness Forum» у Польщі з проханням долучитися до пошуку меценатів, які допоможуть відновити ірпінські заклади освіти до початку нового навчального року.


Підписуйтеся на
 Telegram-канал ITV  джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!