Ірпінське добровольче формування вийшло на позиції ворога (відео)

Дрон облетів заданий сектор і повертається на місце старту з важливими даними. Лісосмуга перерита окопами і всіяна бліндажами. У народі назвали цю територію «Мордором», адже тут у лютому облаштували бойові позиції російські загарбники. Відомо, що в цьому місці дислокувалося більше десяти бойових диверсійно-розвідувальних груп ворога.

Учасник навчань:
«Зараз ми, за легендою навчань, знайшли координати умовного противника, і туди буде відправлятися група для знешкодження».

Завдання з аеророзвідки успішно виконано. Керівник сектору оборони Бучанського району генерал-майор Данило Романенко та командир добровольчого формування «Ірпінь» Олександр Маркушин уже визначили стратегію і тактику подальших дій.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова, командир добровольчого формування громади:
«Наше ДФТГ “Ірпінь” проводить навчання. Легенда навчань – тримати оборону, виявити противника, виявити важку техніку».

Навчені бойовим досвідом ірпінські захисники добре знають: на шляху штурмовиків не повинно бути смертоносних сюрпризів. І група саперів ретельно відпрацьовує завдання з розмінування сектора. Із собою мають усе необхідне – міношукачі, щупи, лопатки. Але часто доводиться працювати й голими руками – мовляв, такі предмети люблять ніжність.

Сапер (оглядає міну):
«Протитанкова. Транспортна».

Протитанкова чи протипіхотна – для хлопців значення не має. Кажуть – щоб уберегти  побратимів, треба вміти знешкодити кожну смертельну пастку.

Олександр Маркушин:
«Весь наш підрозділ на сто відсотків бойовий. Це хлопці, які брали участь у бойових діях – у захисті нашого Ірпеня, нашої України. Тому їм, у принципі, все зрозуміло, і чогось нового для них нема. Я впевнений, що вони впораються на сто відсотків».

Бійці кажуть –