Ірпінські депутати підтримали запит до військової комендатури щодо оптимізації роботи блокпостів між Ірпенем і Києвом

52cd605-zatory690

Депутати Ірпінської міської ради підтримали запит свого колеги Ярослава Куца до військового коменданта Києва, начальника Центрального управління військової служби правопорядку по м. Києву та Київській області Віктора Плахтія з приводу оптимізації роботи блокпостів, які перешкоджають руху автотранспорту між Ірпенем і столицею.

Виступаючи на сесії міськради, Ярослав Куц зазначив, що міська влада Ірпеня вже зверталася з цією проблемою до обласної військової адміністрації, і там відповіли, що блокпости належать до компетенції столичної комендатури.

«Але військова комендатура відповідає за існування блокпостів у комендантські години. Тому сьогодні я прошу колег проголосувати за депутатський запит до військового коменданта Києва та Київської області генерал-майора Віктора Плахтія, в якому просимо оптимізувати роботу блокпостів, щоб вони не закривали проїжджу частину в позакомендантські години. Наше прохання – вжити заходів до перебудови існуючих блокпостів на Новоірпінській трасі (в’їзд та виїзд із міста Києва) та перед Романівським мостом (виїзд із міста Ірпінь) з винесенням за межі проїзної частини бетонних та інших конструкцій, що обмежують пропускну здатність на цій ділянці дороги, з облаштуванням цих позицій рухомими обмежувачами, за допомогою яких військовослужбовці зможуть швидко перекривати рух», – сказав депутат.

Міський голова Олександр Маркушин зауважив, що блокпости гальмують рух не лише ірпінського автотранспорту, а й автомобілів із сусідніх населених пунктів, які їдуть через Ірпінь.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!