Реклама

Ірпінські комунальники долають наслідки снігової стихії (відео)

Засніжені вулиці, дороги і тротуари. В Ірпені справжня зима. Гарно, але незручно. Заметіль ускладнила рух водіїв та пішоходів, тож працівники КП «УЖКГ «Ірпінь»» працюють у посиленому режимі.

Дмитро Сухомлин, заступник директора КП «УЖКГ «Ірпінь»»:
«Техніка та люди працюють із 7-ї години вчорашнього вечора. Як тільки почалися сильні опади, в першу чергу ми робили роботу з чищення доріг та тротуарів, тому що снігу випало дуже багато – більше 10 сантиметрів. На даний момент ми займаємося посипкою доріг, щоб не було ожеледиці».

Щоб приборкати снігову стихію, комунальники задіяли весь свій «бойовий арсенал»: піскорозкидувачі з піщано-сольовою сумішшю, тракторці для прибирання снігу на дорогах і тротуарах та звичайні лопати. Щоб охопити все місто, задіяно понад 100 працівників та додатково орендують техніку. І прибирають не лише в Ірпені.

Дмитро Сухомлин:
«Михайлівка-Рубежівка, Забуччя, Козинці, Діброва – там також працює техніка, і чиститься, і прибирається. Усі мешканці нашої територіальної громади – це наші люди, і вони мають жити в комфортних умовах».

Лариса, мешканка Ірпеня:
«Це дуже зручно, все дуже гарно, незважаючи на війну. Дуже вдячні. Слава комунальникам!»

Для ліквідації наслідків цієї заметілі комунальникам потрібна доба роботи. Однак синоптики знову прогнозують високу ймовірність опадів найближчими днями. Тож бажаємо комунальникам сил і терпіння. І нагадуємо: мешканці приватного сектору та підприємці повинні самостійно прибирати біля своїх будинків, магазинів та офісних приміщень.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!