Ірпінські комунальники очищають дороги від піску та солі (відео)

Сніги закінчилися, а тонни піску на узбіччях лишилися. Цієї зими ним рясно посипали вулиці міста під час ожеледиць. Очищати дороги від піщано-сольової суміші взялися ірпінські комунальники.

Дмитро Сухомлин, заступник директора КП «УЖКГ “Ірпінь”» із питань благоустрою міста:
«По місту працює бригада з восьми чоловік, вони розбиті на чотири групи. В кожній групі – по два працівники, мінінавантажувач та самоскид, на який ми вантажимо цей пісок і вивозимо на утилізацію».

Комунальники працюють на результат. Уже почали прибирання на вулиці Садовій, Матросова, Пушкінській, Ярославській. За планом далі – прибрати решту вулиць міста.

Євгеній Горбач, машиніст розмиточної машини дорожньо-експлуатаційної дільниці:
«Робиться, але не все зразу. Поступово, поступово, я думаю, все зробиться. Навіть не “думаю”, а зробиться обов’язково, тому що ми працюємо наполегливо і до кінця».

Працівники «УЖКГ» прибирають не тільки дороги.

Олексій Розмаїтий, начальник дільниці благоустрою:
«Плюс до цього ми три рази на тиждень – у понеділок, середу й п’ятницю – обслуговуємо 38 автобусних зупинок. Там виконується комплекс робіт: прибирання посадочної площадки, вибір сміття з урн, заміна пакетів».

Окрім прибирання доріг, комунальники намагаються якнайшвидше очистити і всі тротуари міста. У цьому їм допомагає сучасна техніка.

Дмитро Сухомлин:
«Дуже вдячні керівництву міста за те, що придбали нам свого часу таку сучасну техніку. Завдяки їй нам дуже комфортно й легко працювати для комфорту наших мешканців».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!