Ірпінські ліцеїстки відзначилися на всеукраїнських конкурсах МАН

Photoeditorsdk Export 2021 05 21t111759.854

Учениця 11 класу Ірпінського академічного ліцею Віра Магдалінчук здобула третє місце у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Інша одинадцятикласниця з того ж ліцею Ольга Камінська отримала спецпремію на Всеукраїнському творчому конкурсі учнівських робіт «МедіаМАН-2021», який провела Київська Мала академія наук учнівської молоді спільно з кафедрою кіно- і телемистецтва Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка й творчою агенцією «Баляндраси».

Віра Магдалінчук представила в секції «Макроекономіка та мікроекономіка» наукову роботу на тему «Соціальне підприємництво в Україні: фінансові та правові аспекти».

Віра Магдалінчук

«Вітаємо Віру Магдалінчук та її керівника – вчителя вищої категорії економіки та права, кандидата економічних наук Ірину Точиліну. Віра гідно представила місто Ірпінь та Київську область на рівні України!» – зазначається на фейсбук-сторінці управління освіти і науки Ірпінської міської ради.

Ірина Точиліна

На конкурсі «МедіаМАН-2021» журі відзначило спецпремією есе Ольги Камінської на тему «Чим мене приваблює професія журналіста». Як наголошується на сайті Київської МАН, «це цілісний художній твір з оригінальним задумом та чудовим творчим утіленням».

Ольга Камінська


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300