Ірпінські ліцеїсти стали переможцями й призерами обласного етапу конкурсу есе

20180622171222-600x392

Четверо ірпінських ліцеїстів стали переможцями й призерами обласного (другого) етапу Всеукраїнського конкурсу есе «Війна за свій шлях». Про це повідомило управління освіти і науки міської ради.

Перші місця здобули учні Ірпінського академічного ліцею НУБіП – одинадцятикласник Кіріл Дацюк, який представив на конкурс есе «Через терни до зірок» і семикласниця Кіра Дрюченко («Війна за свій шлях»).

Друге місце посіла учениця 9 класу Ліцею інноваційних технологій Анастасія Кібзун із есе «Понівечена мрія», третє – восьмикласниця Академічного ліцею «Мрія» Ася Войткова («Війна за життя»).

У конкурсі брали участь учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти Київщини віком від 6 до 17 років. Понад 60 учасників стали переможцями й призерами у трьох вікових категоріях.

«Діти писали про свою історію війни. Кожен рядок роботи – це особистий біль та трагедія дитячої душі. Це страшні спогади про початок несправедливої жорстокої війни проти українського народу, яка в одну мить змінила життя та спотворила дитячі мрії. Це розповідь про шлях від хаосу, розпачу, страху до усвідомлення, віри і впевненості у переможній боротьбі України за свою незалежність», – зазначається в повідомленні.

Переможці обласного змагання візьмуть участь у всеукраїнському етапі конкурсу.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!