Реклама

Ірпінські правоохоронці отримали конфісковану зброю з Маямі

Ірпінські правоохоронці отримали конфісковану зброю з Маямі

Сьогодні, 15 серпня, до Ірпінського відділку поліції доставили конфісковану зброю з США. Її правоохоронцям передали колеги з міста-побратима Ірпеня — Маямі. Загалом ірпінські правоохоронці отримали 101 одиницю стрілецької зброї.

На передачу зброї завітали народний депутат України Мар’ян Заблоцький, представник ініціативи міста Маямі «Зброя для України» Кен Рассел, економіст та активіст Том Палмер. По відеозв’язку до присутніх звернувся і шеф поліції Маямі Мануель Моралес.

У червні 2022 року з ініціативи міського депутата Маямі Кена Рассела у місті провели акцію з викупу зброї під назвою «Guns 4 Ukraine». Охочим здати непотрібну зброю пропонували грошову винагороду розміром від 50 до 200 доларів за одиницю. До викуплених пістолетів та автоматів поліцейські Маямі додали й конфісковані.

Акції передувала поїздка до Маямі української делегації у складі Народних депутатів України Марʼяна Заблоцького та Сергія Іонушаса, Ірпінського міського голови Олександра Маркушина, голови Інвестиційної ради Ірпеня Володимира Карплюка та радника голови Фонду відновлення Ірпеня Петра Щербини. У результаті візиту української делегації було підписано угоду про побратимство між містом Ірпінь та містом Маямі, а також досягнуто домовленості про передачу зброї для української поліції.

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин висловив вдячність за підтримку Всеукраїнській асоціації громад. Завдяки виконавчому директору ВАГ Івану Слободянику разом з Народним депутатом України Марʼяном Заблоцьким вдалося досягнути результативної комунікації з міською владою та поліцією Маямі (Флорида, США).

Як відбувалася передача зброї, бачив фотокореспондент ITV Олег Гриб.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!