Реклама

Ірпінській амбулаторії №5 потрібне медичне обладнання й оргтехніка (фото)

Ірпінській амбулаторії №5 потрібне медичне обладнання й оргтехніка (фото)

Для відновлення повноцінної роботи розгромленої та розграбованої окупантами Ірпінської амбулаторії №5 потрібне медичне обладнання та оргтехніка. Про це розповіли керівник Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Левківський та завідувачка амбулаторії Оксана Крупенко.

«Нещодавно нашій міській амбулаторії сімейної медицини №5, що розташована в місті Ірпінь за адресою вул. Білокур, 1-А (ЖК «Грін Ярд») виповнилось 2 роки. Це була світла, сучасна амбулаторія з дуже класним колективом професіоналів… Але прийшла друга армія світу… Дика та малограмотна…. Їх настільки вразила наша сучасність, що вся оргтехніка амбулаторії була розтрощена, а найбільш цінні деталі вкрадені», – повідомив на своїй сторінці у фейсбуці Андрій Левківський.

«Наша чудова амбулаторія №5, на жаль, як і місто-герой Ірпінь, піддалася мародерським руйнуванням та грабежам окупантів! Розграбовано багато життєво необхідних ліків, отоскопи, пульсоксиметри, а головне – монітори та системні блоки, без яких ми не можемо почати працювати в електронній системі, здійснювати виписку ліків, рецептів, направлень… У нас уже є генератор і «Starlink», а також величезне бажання, ентузіазм відновити роботу нашої амбулаторії, аби якомога швидше почати надавати медичну допомогу мешканцям Ірпеня. Дружний колектив амбулаторії звертається до наших декларантів, волонтерів, друзів і просто небайдужих людей з проханням допомогти з медичною та комп’ютерною технікою», – зазначила Оксана Крупенко.

Офіційний рахунок закладу для збору коштів та номер телефону завідувачки амбулаторії вказані в повідомленні на її фейсбук-сторінці.  

Нагадаємо, в Ірпені, у приміщенні міської поліклініки, вже запрацювала амбулаторія №1, незабаром планується відновлення роботи амбулаторії №7


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!