Ірпінському історико-краєзнавчому музею передали два комплекти 3D окулярів

398627005 876582424253466 5547813897585713985 N

Благодійники передали Ірпінському історико-краєзнавчому музею два комплекти 3D окулярів для демонстрації документальної фіксації злочинів російський військ на території Ірпінської громади. Про це повідомила начальниця відділу культури, національностей та релігій ІМР Євгенія Антонюк на своїй сторінці у фейсбуці.

«Вдячна за оснащення такою сучасною технікою нашого музею, який вже зовсім скоро відкриє двері відвідувачам. Світ не має забути злочинів pociйських терористів», — повідомила начальниця відділу культури, національностей та релігій ІМР Євгенія Антонюк.

Завдяки мобільності цього обладнання його можна використовувати як в закладі, так і під час візитів іноземних делегацій на уже відбудованих об’єктах або брати з собою у відрядження за кордон.

Нагадаємо, зараз музей тимчасово зачинений. Там роблять косметичний ремонт та планують провести реекспозицію. Головна мета – осучаснити музей і зробити його привабливим для відвідувачів.

Щоб закарбувати в історії події, що відбувалися в Приірпінні у лютому-березні 2022 року, для Ірпінського історико-краєзнавчого музею створюють безсюжетні 3D-фільми — документальну зйомку у VR-форматі. 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!