Реклама

Ірпінських школярів навчали захищати себе від насильства

Ірпінських школярів навчали захищати себе від насильства

Поліцейські та соцпрацівники продовжують навчати ірпінських школярів захищати себе від насильства. Нещодавно лекцію на цю тему провели для учнів 9-10 класів Ірпінського ліцею №2. Про це написали на сторінці ліцею у фейсбуці.

«На жаль, тисячі українських дітей страждають від жорстокого поводження в родині, від найближчих людей — своїх батьків. Діти мають право на захист від приниження та насильства, від нелюбові, щоденних знущань та принижень. Вони заслуговують на дитинство без насильства!», — наголосили у Ліцеї №2.

Розповідали дітям про захист від насильства представниця Служби у справах дітей та сім’ї Ірпінської міської ради Наталія Дисківська та представниця ювенальної превенції Ірпінського відділу поліції № 2 Бучанського РУП ГУНП в Київській області Віталіна Прядко за підтримки представників мобільної бригади соціально-психологічної допомоги Наталії Вагнер і Олени Шевченко.

Нагадаємо, раніше схожу лекцію провели в Ірпінському ліцеї «Лінгвіст». Тоді семикласниками розповіли, як діяти у випадку домашнього насильства.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!