Реклама

Ірпінський гуманітарний ліцей «Лінгвіст» відзначили на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти — 2023»

Photo 2023 06 01 13 22 21

Ірпінський гуманітарний ліцей «Лінгвіст» отримав «золото» на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти — 2023». Директорка закладу Валентина Антоненко та вчителька ліцею Тетяна Павліченко також отримали нагороди у різних номінаціях. Про це повідомляють в Управлінні освіти та науки ІМР.

Ліцей «Лінгвіст» став найкращим закладом освіти у номінації «Виховання національної еліти — запорука майбутнього розвитку українського суспільства». У цій же номінації у конкурсі серед викладачів перемогла вчителька української мови та літератури ліцею Тетяна Павліченко.

Директорка ірпінського ліцею Валентина Антоненко отримала сертифікат доповідача круглого столу «Виховний простір ліцею – складова формування багатогранної творчої особистості», який проходив у межах міжнародної виставки.

«Це вже дев’ята висока нагорода, яку виборов заклад на міжнародному рівні. Пишаємося професійними педагогами нашої громади. Дякуємо ЗСУ за можливість навчати, навчатися та перемагати», — написали в Управлінні освіти та науки.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама