Реклама

Ірпінський ліцей №3 готовий на 70%

Img 20230730 183012 190

В Ірпінському ліцеї №3 продовжується активна відбудова та підготовка до 1 вересня. За словами директора Станіслава Федорова, будівля ліцею готова вже на 70%, а на подвір’ї починають роботи з благоустрою.

«Лишається місяць до 1 вересня й Ірпінський ліцей №3 активними темпами готується до повернення учнів у стіни закладу!», — наголошує директор ліцею.

45 із 64 кабінетів у ліцеї готові приймати учнів та вчителів. В актовій залі вже встановлено нову сцену та пофарбовані стіни. Стіни дороблені вже й у спортивних залах, там залишається лише поклеїти спеціальне покриття.

«Роботи на даху також виконані в повному обсязі (за винятком монтажу деяких фасадних елементів). До речі, як мені стало відомо, гарантійні зобов’язання щодо експлуатації такого типу покрівлі дають 25 років!», — зазначає Станіслав Федоров.

Вуличні спортивні майданчики готові на 80%. Залишилося доробити файт-зону, майданчик для гри в петанк та покриття бігової доріжки. Також на подвір’ї зняли старий асфальт та почали вирівнювати поверхні.

Нагадаємо, ліцей №3 — найбільш постраждалий в Ірпеня навчальний заклад. За відбудову його будівлі взявся дитячий фонд ООН – ЮНІСЕФ. На реалізацію проєкту виділили 4,8 мільйони євро. Меблями та кухонним обладнанням Ірпінський ліцей забезпечить благодійний фонд «Жовто-Блакитні Крила», а прилеглу територію облаштовує ГО «Епіцентр дітям» спільно з компанією «Епіцентр».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама