Ірпінці долучилися до написання радіодиктанту національної єдності (відео)

Ада Роговцева, народна артистка України, Герой України:

«Запишіть назву диктанту: «Твій дім»».

Удома й у сховищі, на фронті і в тилу, у школах і бібліотеках, на Батьківщині й за кордоном – українці об’єдналися завдяки радіодиктанту національної єдності. Писали про те, що на душі в кожного. Ірпінці традиційно зібралися в центральній міській бібліотеці.

Євгенія Антонюк, начальниця відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради:

«Я сама на певний час, хоч і невеличкий, була змушена покинути місто, або врятувати своїх дітей. І коли я повернулася після недовгої відсутності, не могла повірити, що мій дім устояв. І ось такі відчуття, які сьогодні ми прожили в диктанті, прожив, мабуть, кожен українець, який уже повернувся додому. А я уявляю, що переживають ті люди, які сьогодні не можуть ще бути поруч, не можуть бути у своїх домівках».

Пані Тетяна – вимушена переселенка з Донеччини. Каже – коли писала диктант, ледь стримувала сльози.

Тетяна Січкар, переселенка:

«Людина, яка готувала цей текст – як вона відчувала те, що відчуваю зараз я! Бо мій дім зараз під обстрілами в Бахмуті».

Авторкою тексту цьогоріч стала українська письменниця та режисерка Ірина Цілик. Диктант читала народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

Павло Віслогузов, учасник радіодиктанту:

«Це наша класна Ада Роговцева, за якою ми вже скучили, бо давно вже не бачили нашого національного кіно. Та й давно в театрах не був… Тому сьогодні було дуже приємно її почути, і з її вуст диктант лунав надзвичайно».

Олександра Страдецька, журналістка:

«Востаннє я писала диктант ще у школі, п’ять років тому. Це справді неймовірне відчуття – відчуття єднання, тому що тут, у міській бібліотеці, диктант об’єднав людей різного віку та різних професій. Та всі ми українці, і в нас є спільна мета і спільна віра!»

Світлана Міщенко, учасниця радіодиктанту:

«Це все об’єднує нас, горе об’єднує. Як це не парадоксально, але так воно є в житті».

Олена Циганенко, директорка Ірпінської міської бібліотеки:

«У цьому році вже, мабуть, усі зрозуміли, що немає слова «какая разница», а ми всі повинні стати патріотами, вчити, знати, розмовляти своєю рідною мовою, тому що за це нас убивають».

Валентина Биковська, учасниця радіодиктанту:

«Ми переможемо, ми в цьому не сумніваємося жодної секунди. Слава Україні!»


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300