Ірпінці подякували Азербайджану за відбудову школи №12 (відео)

Її порівнюють із феніксом – Ірпінську школу №12 імені Заріфи Алієвої. І недарма. Подібно до чарівного птаха, вона відродилася після того, як була понівечена російськими окупантами.

Короваєм та словами вдячності у школі приймали дорогих гостей, завдяки яким у шкільних коридорах знову вирує життя.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Я сьогодні хочу тільки дякувати вам: подякувати і компанії SOCAR, і посольству Азербайджану в Україні і, звичайно, Президенту Азербайджану за те, що в найкоротші терміни (я розумію, скільки це коштує!) нам підставили дружнє плече і все зробили. Не словом, а ділом. І за це я дуже-дуже дякую!»

Мер Ірпеня Олександр Маркушин вручив подяки тимчасовому повіреному у справах Азербайджану в Україні, координатору відновлення Ірпінської школи №12 та представнику Державної нафтової компанії Азербайджанської Республіки SOCAR в Україні.

Ігор Орлов, директор мережі SOCAR в Україні:
«Я хочу побажати від імені нашої компанії всім дітям гарного учбового року, тихих, спокійних уроків, мирного неба. Я дуже вдячний міському голові, директору школи і захисникам України. Бережи нас усіх Господь. Слава Україні!»

Сабір Рзаєв, тимчасовий повірений у справах Азербайджану в Україні:
«Я дуже радий, що нам вдалося відновити школу. Я бачив фотографії і відео руйнувань, і те, що ми сьогодні маємо – це навіть краще, ніж було до «прильотів». Я цьому дуже радий!»

Координатору відновлення 12-ї школи пану Хайяму так сподобалося в Ірпені, що разом із родиною сюди переїхав.

Хайям Хагігатогли, координатор відновлення Ірпінської школи №12:
«Оскільки я себе вже вважаю ірпінцем, для мене це було честю й обов’язком, що перші мої кроки в Ірпені, моя діяльність починається саме так – із відновлення школи».

Сьогодні школа №12 живе повноцінним освітнім процесом. І тут уже ніщо не нагадує про руйнування. Від «русского міра» лишилися лише спогади. А в душі директорки множиться безмежна вдячність благодійникам.

Валентина Антоненко, директорка СЗОШ №12 імені Заріфи Алієвої:
«14 вересня стало знаменною подією в історії нашої школи. За парти сіли наші діти у прекрасно відремонтованій школі, яка стала ще набагато кращою! І тепер я знаю точно, що Азербайджан, Баку, Нахічевань завжди будуть у нашому серці».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!