Ірпінці взяли участь у благодійній акції на честь Дня Незалежності України в італійському місті Тренто (відео, фото)

Photo 2022 08 29 15 39 04

На головній площі італійського міста Тренто відбулася благодійна акція на підтримку України з нагоди 31-ї річниці її Незалежності. У заході взяла участь група ірпінців, які збирали кошти на відновлення пошкоджених будинків у рідному місті.

Юні жителі Ірпеня (діти бійців тероборони і ЗСУ), Харкова і Сум виступали на площі П’єдікастелло перед привітною публікою та збирали донати. Ірпінці провели патріотичний флешмоб: танцювали та співали українських пісень.

Також учасники акції влаштували дегустацію українських страв. Італійці з задоволенням куштували борщ, деруни, гречаники, яблучний та вишневий пироги, сирники, а за пригощання робили пожертви на потреби України та, зокрема, ЗСУ. У приготуванні їжі взяла участь ірпінчанка Тетяна Стасенко.

Усього вдалося зібрати понад 5 тисяч євро.

Організаторами акції були місцева Культурна асоціація українців «Разом», Асоціація українців Італії та президент Міжнародного благодійного фонду «Твоя доброта» Іван Степурін. Поїздку ірпінців у Тренто організувала депутатка Ірпінської міськради, радниця міського голови Віолетта Дворнікова.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!