Реклама

Ірпінців запрошують на фестиваль «LOKALIST»

Ірпінців запрошують на фестиваль «LOKALIST»

Цієї неділі, 6 серпня, у парку «Центральний» в Ірпені пройде масштабний фестиваль «LOKALIST». Усі виручені на фестивалі кошти організатори перерахують на відбудову Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи. Про це повідомляють на сторінці фестивалю в інстаграмі.

За донати на відбудову ДЮСШ учасники фестивалю зможуть зробити тату, макіяж, зачіску, ламінування брів і вій тощо.

Також у програмі фестивалю — фотозони, ярмарок крафтових виробників, різні розваги для дітей, фудкорти, різноманітні лекції, майстер-класи та концерт місцевих гуртів і запрошених виконавців.

До того ж, усі учасники заходу зможуть долучитися до різних соціальних проєктів. Зокрема, на фестивалі працюватиме локація притулку тварин, де можна буде обрати собаку чи кішку та подарувати їй новий дім.

Учасники фестивалю зможуть долучитися й до роботи відомих в Ірпені волонтерок — «Берегинь з Ірпеня». Вони проведуть майстер-класи із плетіння маскувальних сіток та створення оберегів для військових.

«Дуже просимо свідомо ставитися до навколишнього середовища та приходити на фестиваль зі своїми горнятками для напоїв», — закликають організатори.

Фестиваль «LOKALIST» триватиме з 8:00 до 21:00. Детальніше ознайомитись із програмою заходу можна ТУТ.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!