«Ірпіньводоканал» запустив чат-бот для абонентів (відео)

В «Ірпіньводоканалі» запустили чат-бот для зручної комунікації з абонентами. Він працює на платформі «Telegram». Поки що можна скористатися лише його пробною версією.

Валентина Кравченко, заступниця начальника КП «Ірпіньводоканал»:
«Чат-бот дуже зручний, тому що ви в будь-який момент зможете заплатити, зможете передати показники. І коли вам дзвонить КП «Іріпньводоканал» і повідомляє, що у вас є ще пару днів на оплату за послуги – ви дістали свій телефон, внесли свої показники і одразу ж усе сплатили. Вам не потрібно ані йти в касу, ані заходити в комп’ютер, в «особистий кабінет» – нікуди».

Завдяки цьому віртуальному помічнику в споживачів завжди під рукою будуть усі необхідні інструменти для взаємодії з підприємством. І найголовніше – все, що відбувається з вашим рахунком, можна бачити в реальному часі.

Валентина Кравченко:
«Якщо в абонента є декілька особових рахунків, він може зареєструвати їх під №1, під №2, під №3. Скільки особових рахунків є, за стількома ви маєте можливість у нашому чат-боті сплачувати й контролювати свої особові рахунки».

Зараз спробую зареєструватися в чат-боті і я. Найпростіший шлях – перейти на чат-бот через посилання на сайті «Ірпіньводоканалу» або ж просто один раз відсканувати QR-код. І все – я в чат-боті. Тепер натискаю «розпочати». Вводжу особовий рахунок, прізвище, зазначене у квитанції, і останню цифру особового рахунку.

Надія Дроган, журналістка:
«У мене все вийшло – я щойно зареєструвалася в чат-боті «Ірпіньводоканалу». Запросто це саме можете зробити й ви».

Валентина Кравченко:
«За тестовий період роботи нашого чат-бота ми хочемо приймати від наших абонентів зауваження і пропозиції, щоб удосконалити його роботу, і десь у серпні-вересні запустити його в повну роботу».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300