«Ірпіньводоканал» продовжує модернізацію каналізаційного колектора (відео)

Більше ніж на пів століття «Ірпіньводоканал» продовжить життя каналізаційного колектора по вулиці Генерала Наумова в Києві, в районі Академмістечка. Такий тривалий період безперебійної експлуатації трубопроводу забезпечать завдяки сучасним, стійким до корозії трубам українського виробника «Євротрубпласт».

Олександр Козак, заступник директора ТОВ «Євротрубпласт»:
«Їхня цінність у тому, що це поліетилен. Виготовляються труби в основному з марок ПЕ-100, який, прогнозовано, має термін експлуатації не менше 100 років. Каналізація на них ніяк не впливає, і вони так само зберігають свою конструкцію, як і в початковому варіанті – як це виглядає зараз».

Ця частина колектора, хоча й знаходиться на території Києва, перебуває на балансі «Ірпіньводоканалу». Протяжність цієї ділянки – близько одного кілометра. А далі вже – київське господарство.

Артур Загодіренко, начальник КП «Ірпіньводоканал»:
«Через даний колектор проходять усі каналізаційні стоки міста Ірпінь, Ворзеля, Гостомеля і Бучі».

Цими трубами проходить майже 15 тисяч кубометрів нечистот щодоби. За багато років експлуатації старі залізобетонні конструкції геть протрухли і сворюють аварійні ситуації.

Артур Загодіренко:  
«У поточному році нами вже проведено роботи з заміни близько 80 метрів цього аварійного колектора. На даний момент закуплена каналізаційна труба і проводяться роботи – ще 200 метрів. І в нас залишиться основна велика робота, яку теж плануємо виконати в цьому році – це даний каналізаційний колектор, який виходить на дорогу. Там приблизно 220 метрів».

А поки тут оновлюють труби, водовідведення не припиняється ні на мить, споживачів не відключають від мережі й колектор працює у звичному режимі. Завдяки новітній технології, щоб модернізувати мережу, не потрібно також і рити кілометрові траншеї.  Достатньо розкопати невеличку ділянку в місці провалу. Санація відбувається шляхом протягування нової труби в старий трубопровід.

Олександр Козак:
«За рахунок конструкції труби вона не падає на дно, а пливе по каналізації, яка в цей час іде в трубі, і відбувається її санація. Вона проходить у діючій трубі й за рахунок діючої конструкції самої труби відбувається її скручування. У результаті мешканці міста Ірпінь абсолютно від цього не втрачають і навіть не помічають, що в цей час проводяться ці ремонтні роботи».

Загальна протяжність каналізаційних мереж «Ірпіньводоканалу» – близько 200 кілометрів. За останні кілька років підприємство модернізувало майже 60 її відсотків. В «Ірпіньводоканалі» кажуть – ці роботи продовжуватимуть і надалі.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Зустріч в ірпінській мерії з представниками іспанської громадської організації «Cesal» (фото)

29 лис 20:46

Детальніше
В Ірпені працюватиме благодійна програма іспанської ГО «Cesal» (відео)

29 лис 20:32

Детальніше
Міністр оборони Словенії високо оцінив героїчний подвиг Ірпеня (відео)

29 лис 19:53

Детальніше
Довели, що незламні. Історія танцівників із Ірпеня, які пережили окупацію і поїхали на чемпіонат світу (відео)

29 лис 16:56

Детальніше
Олександр Усик шукатиме кошти на відновлення одного з ірпінських будинків

29 лис 14:15

Детальніше
За допомогу ЗСУ школу в Білогородці відключили від газопостачання (відео)

29 лис 13:34

Детальніше
Кінологічний центр поліції в Ірпені отримав 10 вівчарок від Фонду Говарда Баффета (відео)

29 лис 11:09

Детальніше
Мешканець Ірпеня надав станцію «Starlink» для «пункту незламності» в Центральному парку (відео)

29 лис 09:36

Детальніше
Всі новини