Ірина Федорів використовує дітей у чорному піарі

5d03796dd58a4--------------------------_1200x900

Лобістка поглинання селища Коцюбинське Києвом Ірина Федорів почала використовувати дітей для маніпуляцій і чорного піару. Про це повідомляє інтернет-ресурс «Правда Ірпеня» з посиланням на пост мешканки селища, депутатки Коцюбинської селищної ради Катерини Корбут на свої сторінці у Фейсбук. 

Як зазначає Катерина Корбут, Ірина Федорів та її подруга, місцева депутатка Наталія Коломієць ініціююють закриття місцевої спортивної секції, яка працює у Коцюбинському з 2008 року. На їхню думку, через інцидент, що трапився між двома підлітками-спортсменами та ветеранами АТО, потрібно ліквідувати всю секцію, де займаються десятки дітей.

162417916_1353379721668332_7707735712352479386_n

«Зараз триває слідство. І саме воно має визначити, яке покарання понесуть підлітки. Я не хочу і не буду їх виправдовувати. Розумію, що діти оступилися. І, впевнена, зараз про це шкодують. Але я переконана, що ніхто, окрім законного слідства, не має права вішати ярлики, висміювати і обливати брудом цих дітей. Зараз я маю на увазі наших «неповажних» Ірину Федорів та депутатку Коломієць, які виступають з ініціативою закриття секції! «Нехай першим кине камінь той, хто без гріха!» – це точно не про цих жінок!», – пише Корбут.

Жінка розповіла, що її син теж з 2010 року займається у цій секції, а вона сама п’ять років була там головою батьківсього комітету і добре знає тренерів, кожну дитину і їхніх батьків. Зазначає, що секція виховала багато чемпіонів і вони завжди достойно представляють честь селища на спортивних змаганнях в Україні та закордоном. 

«Вихованцями секції стали вже близько 1000 дітей. Там виховані володарі кубка Європи, призери кубка Європи, триразовий чемпіон України, призери чемпіонату України, багаторазові чемпіони та призери всеукраїнських та міжнародних турнірів, багаторазові чемпіони та призери Київської області. Спортсмени-дзюдоїсти завжди достойно представляють Коцюбинське на спортивній арені України! Вони – одна велика дружня родина, де кожен стоїть горою за товариша», – пише