Ірина Коляденко привезла до Ірпеня «бронзу» чемпіонату Європи з вільної боротьби (відео)

Ірина Коляденко, майстер спорту України міжнародного класу, володарка Кубка України, багаторазова призерка всеукраїнських і міжнародних змагань із вільної боротьби привезла до Ірпеня чергову нагороду. Цього разу спортсменка виборола «бронзу» на чемпіонаті Європи в Італії.

«Дуже тяжко приїхати сюди без медалі. Тому старалася викластися на всі 100%, щоби привезти медаль до України», – розповіла Ірина в коментарі ITV.  

«Дуже складний сезон у неї склався після операції у 2018 році, після відновлення. Протягом 2019–2020 років, із травня місяця, вона вже стартує на восьмих змаганнях, і це змагання найвищого рівня. І на кожних із цих змагань вона залишається з нагородами», – зазначив тренер спортсменки Володимир Яременко.

З нагородою Ірину Коляденко привітали в Ірпінській міській раді. На зустрічі з керівництвом міста спортсменка розповіла, що відпочивати не збирається. Найамбітніша її мета – потрапити на Олімпійські ігри. До них і почне активно готуватися.

«Сьогодні ми вручили Ірині Коляденко сертифікат на 50 тисяч гривень від Ірпінської міської ради, це дасть їй змогу підготуватися до змагань. І ми маємо велику надію, що вона отримає ліцензію на Олімпіаду, і однозначно виграє, і привезе “золото” в наше місто Ірпінь», – сказав від час зустрічі перший заступник міського голови Олександр Маркушин.