Із міського бюджету профінансують ремонт, реконструкцію й будівництво низки об’єктів

виконком Попсуй

Виконавчий комітет Ірпінської міської ради на своєму сьогоднішньому засіданні ухвалив рішення про чергове виділення коштів на ремонт, реконструкцію та будівництво низки соціально важливих об’єктів.

Зокрема, за поданням комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь» було вирішено затвердити кошторисну документацію заміни вікон у місцях загального користування в житловому будинку по вул. Соборній, 1/4, облаштування пішохідних доріжок біля будинків №52-а, №54 і №65 по вул. Котляревського та капітального ремонту автобусної зупинки з облаштуванням зупиночно-посадочних майданчиків на перехресті вулиць Соборної й Тургенєвської.

«Це біля 2-ї школи. Школа звернулася, просила для дітей зробити зупинку, але там немає «кишені». Ми вже придбали зупинку, і перед її встановленням будемо робити цю «кишеню», – пояснив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

Також на пропозицію комунального підприємства «Ірпіньжитлоінвестбуд» міськвиконком затвердив проектно-кошторисну документацію капітального ремонту доріг по вул. Пилипа Орлика та по вул. Єрощенка (від буд. №15 до вул. Достоєвського), дороги й тротуару по вул. Пушкінській (від буд. №29 до вул. Університетської), тротуару по вул. Пушкінській (від вул. Лисенка до вул. Університетської), мереж зовнішнього освітлення на тій же вулиці (від буд. №60-а до буд. №60-п), житлових кімнат у гуртожитку по вул. Тургенєвській, 104-а, а також приміщень молочного і м’ясного цехів їдальні школи №13 у Гостомелі та її навчальних класів.

Крім того, було затверджено проектно-кошторисну документацію будівництва й облаштування пішохідних переходів на вулицях Громадянській, Пушкінській і Виговського, будівництва свердловин на набережній та озеленення вхідної групи набережної біля вул. Підгірної, реконструкції артезіанської свердловини по вул. Чехова та зовнішньої водопровідної мережі по вул. Соборній (від вул. Матросова до вул. Єрощенка), будівництва вуличного освітлення від буд. №3 до буд. №18 по вул. Залізничній у селищі Коцюбинському.  

НОВИНИ

ПРЯМА МОВА. Маркушин: цього року в Ірпені Дня міста не буде, зекономлені кошти підуть на медицину (відео)

Сьогодні, 18:19

Детальніше
Де в Ірпені звучать чарівні голоси: ювілею Тетяни Васильєвої присвячується (відео)

Сьогодні, 17:44

Детальніше
У Фастівській лікарні добудували приймальне відділення з протишоковою палатою і операційною (відео, фото)

Сьогодні, 17:35

Детальніше
За рік в Ірпінь переїхало близько 3000 переселенців

Сьогодні, 14:09

Детальніше
У Приірпінні за добу виявили 66 випадків COVID-19, померла 1 хвора

Сьогодні, 13:06

Детальніше
ПРЯМА МОВА. Антон Довгопол: ірпінська інфекційка заповнена на 75%, 9 пацієнтів – на ШВЛ (відео)

Сьогодні, 12:25

Детальніше
У Ворзелі горів приватний будинок, постраждала жінка

Сьогодні, 09:57

Детальніше
Спортсмени-орієнтувальники з Приірпіння здобули командне золото й срібло на чемпіонаті України (фото)

20 вер 20:11

Детальніше
Всі новини