Кабмін погодив призначення нового голови Київської облдержадміністрації  

photoeditorsdk-export - 2022-02-02T154657.109

Кабінет Міністрів України погодив звільнення з посади голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна та призначення на його місце Олексія Кулеби, який зараз є першим заступником голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень. Про це повідомив на своєму телеграм-каналі постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Про причини відставки Василя Володіна не повідомляється.

Олексію Кулебі 38 років. Навчався в Київському національному економічному університеті та в аспірантурі Національної академії держуправління при Президентові України. Трудову діяльність розпочав на посаді менеджера комунального підприємства Київської облради «Київ-медіа». У 2010–2011 рр. працював старшим викладачем кафедри організації самоврядування Міжрегіональної Академії управління персоналом. З 2011 р. по 2018 р. займався підприємницькою діяльністю, був помічником депутата Київради та радником гендиректора столичного КП «Плесо» на громадських засадах. У 2018 р. став генеральним директором ТОВ «Asper Естейт». У листопаді 2019 р. очолив департамент міського благоустрою Київської міськдержадміністрації, у сiчні 2021 р. обійняв посаду першого заступника голови КМДА.

Василь Володін був призначений на посаду голови Київської ОДА 17 червня 2020 р. До того він протягом трьох місяців був виконувачем обов’язків керівника адміністрації.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!