Реклама

Кабмін збільшив фінансування на відновлення багатоповерхівок Ірпеня

Кабмін збільшив фінансування на відновлення багатоповерхівок Ірпеня

Кабінет Міністрів України вніс зміни до розпорядження №20, яке визначає розподіл коштів з рахунку «Фонду зруйнованого майна та інфраструктури» для відновлення багатоповерхівок Київщини. Цим збільшили фінансування на відбудову 18 пошкоджених багатоповерхівок на Київщині, які будуть відновлені в рамках ініціативи UNITED24. Зокрема, йдеться і про сім будинків в Ірпені.

Фінансування відновлення багатоповерхівок в Ірпені, Гостомелі, Бородянці, Милі та Бузовій збільшено із 465,48 млн грн до 638,94 млн грн. Зокрема, сума виділена на один із постраждалих будинків ЖК «Ірпінські Липки» (вул. 11-Лінія, 4) збільшилася на 24,55 млн — до 48,93 млн.

Більше коштів піде й на відбудову інших багатоповерхівок міста:

  • Давидчука, 42 — 54, 57 млн;
  • Лисенка, 14Г — 16, 31 млн;
  • Мечнікова, 104А — 10, 31 млн;
  • Мечнікова, 106 — 13, 94 млн;
  • Миру, 3Б — 45, 82 млн;
  • Київська, 53 — 59, 22 млн.

Варто зазначити, що також змінився й головний розпорядник цих коштів. Ним призначили Київську обласну військову адміністрацію.

«Уже відбулися тендери по шести багатоквартирних будинках. Лише по будинку на Миру, 3Б ще очікуємо. Тож уже зовсім скоро почнуться реконструкції. А в ЖК «Мюнхаузен» роботи уже тривають. Замовником усіх робіт буде Київська обласна військова адміністрація, вона ж контролюватиме виконання робіт», — повідомив журналістам ITV перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Нагадаємо, 10 травня в Україні стартувала програма «єВідновлення», у межах якої можна отримати до 200 тисяч гривень компенсації на відновлення майна, пошкодженого через війну. За понад місяць дії програми в Ірпінській громаді подали більше 2000 заявок на відшкодування. Їх обробляє спеціальна комісія, яка працює на території громади. Як все відбувається, дивіться у сюжеті ITV.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!