Катерина Українцева створює координаційний штаб для надання допомоги жителям Бучі

Photoeditorsdk Export (5)

Депутатка Бучанської міської ради Катерина Українцева створює координаційний штаб для надання більш масштабної і якісної допомоги жителям громади. Про це повідомляє телеграм-канал «UKRAINTSEVA_LIFE».

«Буча поступово оживає… Але Буча усе ще потребує особливої уваги, люди чекають на допомогу. Люди мерзнуть. Просто постійно і постійно перебувають у холоді. В результаті загострюються хронічні захворювання нирок, сечостатевої системи… Сьогодні спальники, ковдри, теплі шкарпетки розійшлися на ура… У деяких немає навіть нормального теплого взуття. Лікарів не вистачає. Люди чекають допомогу, але викликати лікаря телефоном не виходить, немає зв’язку. Лікаря бажано возити, пального не вистачає…», – розповіла депутатка.

За її словами, волонтерська робота також гальмується через складнощі з логістикою.

Українцева висловила подяку всім, хто безкорисливо допомагає мешканцям Бучанської громади – медикам, волонтерам, Міжнародному Червоному Хресту – та наголосила, що заходів, яких уживає сьогодні її команда, все ще недостатньо.

«Роздаємо плівку на вікна та брезент на покрівлі. Завезли замовлені ліки на Яблунську, пили, сокири – на Центральну. Привезли заряджені телефони із сім-картами. Усе, що встигли зробити лише за 5 годин, зробили. Але це крапля в морі… Стільки невиконаних заявок… Саме тому збираю Координаційний штаб Українцевої (КШУ)», – зазначила депутатка.

Для роботи в штабі (на волонтерських засадах) потрібні:

  • обробник адресних заявок (онлайн);
  • керівник відділу постачання – для координації роботи з приймання гуманітарних вантажів (онлайн);
  • пошуковець – для обробки інформації та перевірки місць перебування зниклих (постійне перебування в Бучі чи регулярні поїздки з Києва);
  • лікар-терапевт або провізор (для роботи з ліками на складі в Києві на Великій окружній);
  • адвокати, юристи – для фіксації фактів злочинів і супроводу потерпілих (виконання завдань у Києві та Бучі);
  • психологи, які працюють із ПТРС;
  • адміністратор телеграм-каналів та спільнот.

Повідомлення можна надсилати у вотсап на номер 0733833878 (починати зі слів «Робота в КШУ»).

Українцева зауважила, що вже є багато пропозицій про співпрацю, «але здебільшого онлайн, пропозицій з бажанням працювати в самій Бучі майже немає».

«Все ще чекаю, збираю команду, готову працювати чи не щодня!» – додала вона.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!