Реклама

В Ірпені відзначили День Соборності України (фото)

272410686 3304101169876382 6706663819718718003 N

На центральній площі Ірпеня сьогодні відзначали День Соборності України. До пам’ятника Тарасові Шевченку прийшли представники мерії, депутати, жителі громади.

На площі провели святковий концерт, у якому взяли участь поет і реп-виконавець Міха Невідомський, вихованці Ірпінської дитячої школи мистецтв імені М. Вериківського, учні шкіл міста, студенти коледжів і Державного податкового університету. Присутні поклали квіти до пам’ятника Кобзарю та утворили навколо нього символічний живий ланцюг єдності.

Традиційною частиною свята була акція «Кава разом із Шевченком» – неофіційне спілкування ірпінців за чашкою кави або чаю, якими організатори пригощали всіх охочих.  

«Для єднання багато не треба. Просто почастувати когось кавою. Навіть чужу людину. Просто взятися за руки. Просто сказати те, що наболіло. І просто вислухати того, хто поруч. Незалежно від того, звідки твій співрозмовник – зі Сходу чи Заходу України. Ірпінь єднає тисячі українців з різних куточків нашої держави. А сьогодні, у День Соборності, їх ще більше об’єднав Тарас Шевченко і кава. Читали вірші Кобзаря, співали і просто говорили. Бо це справді єднає. Бо в цьому – сила нашої громади і нашої країни», – написав на своїй сторінці в соцмережі Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Щиро дякую ініціаторам та організаторам цієї акції – команді партії «Нові Обличчя», спонсорам та всім тим, хто долучився! Нехай буде єдність у кожній родині Ірпінської громади, у кожному колективі, у кожній команді. Нехай буде єдність в рідній Україні. Бо тільки так ворог не пройде», – наголосив мер.

Фото Олега Гриба

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама