Керівник Ірпінської лікарні спростував фейки щодо медзакладу (відео)

photoeditorsdk-export - 2020-04-06T160726.641

Директор Ірпінської центральної міської лікарні Антон Довгопол спростував фейки «активістів» щодо медзакладу та закликав їх відмовитися від провокацій у нинішній складний період. Про це він зазначив у своєму відеозверненні.

«Сьогодні трапився такий інцидент. У лікарню приїхав «активіст» Антон Гура. Я так розумію, мета його була — записати провокаційний матеріал стосовно нашого закладу. Хочу подякувати: він подарував нам засоби індивідуального захисту — якусь кількість масок (до 10—20 штук). Але спростую деякі фейки», — сказав Антон Довгопол.

«Перше. У своїх зверненнях він (Гура) каже, що ми будуємо інфекційне відділення, яке буде розраховане на якісь VIP-палати й VIP-категорії. Це все неправда, ми будуємо інфекційне відділення для жителів нашого регіону. Друге. Лікарня дійсно забезпечена засобами індивідуального захисту. Але враховуючи практику інших країн, я розумію, що цих засобів недостатньо. Тому ми активно проводимо роботу, щоб доукомплектувати лікарню засобами індивідуального захисту. І в цьому бере участь спільно вся громада нашого регіону, допомагає місцевий бюджет, і, звичайно, ми розраховуємо на допомогу області й держави. Третє. На даний момент лікарня не є опорною, яка б надавала допомогу пацієнтам із COVID-19. Але інфекційне відділення, яке буде добудоване й відкрите на цьому тижні, буде забезпечене обладнанням — апаратами штучної вентиляції легень і всім решта, і це дасть змогу надавати якісну медичну послугу. І ми будемо претендувати на те, щоб наші жителі лікувалися саме у нас», — розповів очільник лікарні.

«Зараз дуже велике навантаження, бо дуже багато завдань. І от такі псевдоактивісти, які приїздять і підривають репутацію персоналу й імідж лікарні — вони недоречні в такий тяжкий час», — наголосив Антон Довгопол.

Натомість, за його словами, лікарня готова прийняти допомогу від активістів, які хочуть і бажають допомогти — «незалежно від партійних кольорів і приналежності».

«Ще раз прошу вас: не звертайте увагу на таких осіб, дотримуйтесь правил карантину. І знайте: все, що ми робимо, ми робимо для вас», — додав директор лікарні.  

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!