Керівниця студії «Ромео і Джульєтта» Ірина Карпенко підкорює Америку (відео)

Минулого року на самому початку карантину вона зібралася та поїхала до Америки – розширювати обрії власних можливостей та втілювати давні мрії. Ірина Карпенко. Засновниця студії театру і кіно «Ромео і Джульєтта».

Ірина Карпенко, засновниця студії театру і кіно «Ромео і Джульєтта»:
«Так склалося, що мені вдалося знайти гарне приміщення, зібрати класну команду, і ми почали на голому ентузіазмі це робити. На сьогоднішній день в Америці попри карантин уже є дві студії, і в нас на двох із колегою – близько 100 дітей».

На літніх канікулах Ірина навідалася до Ірпеня. Адже тут продовжує активно функціонувати та сягати нових вершин її студія. На чолі з новим художнім керівником Оксаною Грозою і переважно за щоденної підтримки Ірини Карпенко.   

Оксана Гроза, художня керівниця студії театру і кіно «Ромео і Джульєтта»:
«Ми щодня на зв’язку, ми щодня придумуємо якісь проєкти. Вік технологій! Це дуже круто, що між нами величезна відстань, але ми постійно одна одну бачимо, постійно працюємо, постійно в процесі».

Єлизавета Губарень, акторка студії театру і кіно «Ромео і Джульєтта»:
«Вона дуже гарний керівник, вона дуже гарно веде заняття. Коли я вперше прийшла в студію “Ромео і Джульєтта”, я думала, що акторство – це не моє, але потім я зрозуміла, що воно мені дуже подобається, і я дуже полюбила акторську гру й змогла розкритися».

Меггі Мавлюдова, акторка студії театру і кіно «Ромео і Джульєтта»:
«Я, на жаль, не встигла її зустріти до від’їзду в Америку, і зараз, коли я побачила її, можна сказати, вперше, мені було дуже приємно працювати. Людина дуже класна, дуже креативна!» 

Недарма за п’ять років творчої діяльності в Ірпені студією «Ромео і Джульєтта» втілено близько 30 різноманітних проєктів, організовано та проведено масштабні фестивалі «Шлях до успіху» і «Театральний вікенд». А відтепер у планах Ірини Карпенко – втілювати в життя ще й міжнародні проєкти. 

Ірина Карпенко:
«Я думаю, що Нью-Йорк та Ірпінь – це вже одн