Реклама

КНУ імені Шевченка розробить стратегію післявоєнного розвитку Ірпінської громади (відео)

Освітяни та студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка працюватимуть над масштабною стратегією післявоєнного розвитку Ірпеня. Ідеї щодо відновлення розроблятимуть експерти кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності на чолі із завідувачем кафедри – Максимом Ситницьким.

Максим Ситницький, завідувач кафедри менеджменту інноваційної та інвестеційної діяльності КНУ ім. Тараса Шевченка:

«Робоча група при університеті буде створена з кафедри менеджменту, інноваційної та інвестиційної діяльності. Вона буде виступати головним координатором. Також ми залучимо фахівців із державного управління, з розвитку громад і територій. Навіть психологів та інших профільних фахівців, щоб зрозуміти зараз потреби мешканців».

Все це університет робитиме для Ірпінської громади абсолютно безкоштовно. Домовленості закріпилиМеморандумом про співпрацю. Документ підписали: мер Ірпеня Олександр Маркушин, голова Фонду відновлення Ірпеня Володимир Карплюк та ректор університету Володимир Бугров.

Володимир Бугров, ректор КНУ імені Тараса Шевченка:

«Я переконаний, що Ірпінь – приклад і відбудови, і розбудови, і може бути кейсом міста щастя. А ми у цьому, переконаний, долучимося і нашим інтелектуальним потенціалом, і тим, що частина викладачів, студентів, співробітників університету мешкають в Ірпені».

Варто зазначити, над стратегією післявоєнного розвитку Ірпінської громади вже понад рік працює команда українських та іноземних фахівців у межах проєкту «Irpin Reconstruction Summit». А також над баченням майбутнього громади працюють спеціалісти всесвітньовідомої архітектурної компанії «Gensler». Втім, для повноцінної стратегії післявоєнного розвитку потрібно залучити якомога більше спеціалістів – підкреслив голова Фонду відновлення Ірпеня Володимир Карплюк.

Володимир Карплюк, голова Фонду відновлення Ірпеня:

«Європейці, американські спеціалісти, вони однозначно долучаються, дають своє бачення, свої ідеї. Але і самі вони кажуть про важливість залучення саме українських спеціалістів. І в цьому випадку ми дуже дякуємо університету Шевченка за те, що вони погодилися взяти участь у розробці стратегії нашого міста. Ми щиро віримо, що їхній науковий, творчий, інтелектуальний потенціал ляже в основу стратегії розвитку Ірпеня на десятки, а, можливо, й сотню років уперед».

У свою чергу, мер Ірпеня Олександр Маркушин зазначив, що створення стратегії післявоєнного розвитку – справа дуже відповідальна і багатоетапна. Головна ідея стратегії – щоб громада не лише відновилася, а й стала моделлю для відновлення та післявоєнного розвитку інших міст.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Сьогодні Ірпінь — першопроходець у відбудові, і напрямок розвитку стратегії, куди ми будемо далі рухатися, є надзвичайно важливим для нашої громади. Я впевнений, що у найкоротші терміни у нас вже будуть певні напрацювання, які зможемо публічно показати, зробити публічне обговорення. І я впевнений – буде дуже класний результат».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Бюджетний дерибан в Ірпінській міській раді повинен припинитися, - Володимир Карплюк

19 Jul 21:45

Детальніше
Павлова Маркушину: «Попрацюйте зараз не на медіа, а попрацюйте для народу!»

19 Jul 16:06

Детальніше
Станіслав Федоров роз’яснив, чому депутати вимагають скорочення штату виконкому та обмеження премій

19 Jul 16:02

Детальніше
Комунальників Ірпеня навчали ідентифікувати вибухонебезпечні предмети (відео)

19 Jul 14:18

Детальніше
З 2014 року Ірпінь став прикладом розвитку для міст України, - Володимир Карплюк

19 Jul 10:03

Детальніше
У Громадському центрі по роботі з ВПО в Ірпені облаштували дитячу зону

18 Jul 21:34

Детальніше
Для родини загиблого воїна з Михайлівки-Рубежівки «надрукували» 3D-будинок (відео)

18 Jul 21:20

Детальніше
Зараз не час для політичних ігор та зведення особистих рахунків ціною міста — секретар Ірпінської міськради Анжела Макеєва

18 Jul 18:34

Детальніше
Всі новини