Колаборанту Хармишеву, який перебрався в Маріуполь із Ірпеня, повідомлено про підозру в державній зраді

Imgonline Com Ua Bigpicture Fpqaud4tlr

Донецька обласна прокуратура заочно повідомила про підозру в державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України), т. зв. «першому заступнику голови» окупаційної адміністрації Маріуполя Євгену Хармишеву, який раніше жив і працював в Ірпені. Про це інформує Офіс Генерального прокурора.

«За даними слідства, депутат міської ради у м. Маріуполі, який на теперішній час перебуває під контролем представників збройних сил РФ, добровільно надав згоду на співпрацю з окупантами та зайняв псевдопосаду «першого заступника голови адміністрації м. Маріуполя». Підозрюваний відповідає за пошук рухомого та нерухомого майна комунальних підприємств Маріупольської міської ради, його реєстрацію в органах так званої «ДНР», створення комісії з встановлення стану об’єктів інфраструктури та житлового фонду м. Маріуполя. Також підозрюваний займається вербуванням мешканців міста для залучення їх до формування окупаційної влади», – зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, на початку квітня стало відомо, що російські окупанти призначили колаборанта Хармишева «секретарем» міськради Маріуполя.

У період, коли міським головою Ірпеня був представник Партії регіонів Володимир Скаржинський, Хармишев очолював комунальне підприємство «Ірпіньжитлоінвестбуд» та організував у місті приватний бізнес.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!