Команда Ірпінського академічного ліцею вийшла у фінал Всеукраїнського проєкту «Відкривай Україну»

Photoeditorsdk Export

Команда «Варяги» з Ірпінського академічного ліцею Національного університету біоресурсів і природокористування вийшла у фінал Всеукраїнського проєкту неформальної освіти «Відкривай Україну». Про це повідомило управління освіти і науки Ірпінської міськради.  

Як зазначається на сайті проєкту, він реалізовується за сприяння Міністерства освіти і науки України. Освітній процес проходить на геймифікованій онлайн-платформі, яка містить інтерактивні інструкції, навчальні матеріали, історії успіху та багато іншого.

«Відкривай Україну» навчає підлітків втілювати свої ідеї та задуми і змінювати цим свої школи, міста та всю Україну. Проєкт намагається поставити питання суспільства та громад вголос, а шукати відповіді беруться команди підлітків 7—11 класів, які організовуються навколо тих проблем, які впадають їм в очі. Підлітки збираються командою, обирають собі вчителя в школі, який стає їх ментором, обирають капітана серед учасників та навчаються, самоорганізовуються. Під час проєкту учасники проходять трансформаційні етапи командного розвитку. Як результат, роблять дуже потужні проєкти: застосунки, фестивалі, арт-інсталяції та цілі рекреаційні парки», — повідомляє сайт.

У процесі навчання й роботи над проєктами команди змагаються між собою. У 2020 році участь у проєкті «Відкривай Україну» взяли 650 команд (6,5 тис. школярів і 650 учителів-менторів) із 345 міст і селищ України. У півфінал вийшли 114 команд, у фінал — 24.

Нагадаємо, учні Ірпінського академічного ліцею здобули три перші, друге й третє місця на Всеукраїнській олімпіаді «Всеосвіта Осінь – 2020».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!