Команда ірпінського клубу «Реформа» перемогла у Відкритому кубку міста з кікбоксингу

317616651 1612254292563819 3814898031052339153 N (1)

Спортсмени з ірпінського клубу «Реформа» посіли перше загальнокомандне місце у Відкритому кубку м. Ірпінь із кікбоксингу ІСКА. Про це повідомив тренер команди Володимир Сотін.

«Реформу» представляли 37 бійців. В індивідуальному заліку вони здобули 60 нагород різного ґатунку. Крім того, ірпінець Семен Галущенко отримав кубок «Найкращий боєць турніру»: він виборов золоті нагороди у трьох розділах, здобувши перемоги в усіх дев’яти боях.

Загалом змагання зібрали 127 учасників із восьми клубів Київської області.

Нагадаємо, на початку листопада вихованці «Реформи» вибороли 15 медалей на чемпіонаті світу в Туреччині. Зокрема, четверо ірпінців стали чемпіонами. На цих змаганнях Семен Галущенко виборов золото і срібло.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!