Команда ірпінського Університету третього віку їде на міжнародну Сеньйоріаду (відео)

Сповнені бадьорості, натхнення й рішучості. З таким настроєм ірпінська команда Університету третього віку «Світ» вирушає на літню міжнародну Сеньйоріаду.

Минулого року в рамках Сеньйоріади вони вперше взяли участь у спортивному турнірі в Польщі й привезли звідти багато нагород. А цього разу змагатимуться в Україні – в Луцьку. 

Тетяна Ледньова, адміністраторка УТВ «Світ»:
«Ми зарядилися позитивом і будемо передавати його Луцьку. Хоча, думаю, Луцьк теж позитивний».

Суперниками ірпінців із різних видів спорту стануть 16 команд із України та закордону. У складі ірпінської команди – 22 учасники віком 50 плюс. І хоча більшість у ній  – синьйорини, капітаном обрали все ж таки синьйора – Ігоря Балана. Він каже – готові до всіх випробувань, які підготувала цьогорічна спартакіада.

Ігор Балан, капітан команди УТВ «Світ»:
«Незвичні, не олімпійські дисципліни – наприклад, «універсальний силач», «універсальний спортсмен». У них входить декілька підвидів – там буде велоспорт, дартс, байдарки».

Проводжали спортсменів традиційно-урочисто в залі спортивної слави Університету державної фіскальної служби. На його базі й діє Університет третього віку, де здобувають нові знання люди поважного віку.

Артур Горбовий, президент Асоціації університетів третього віку:
«Наша команда Університету третього віку «Світ» тренувалася вже більше як пів року, готувалася до цих змагань. Це є можливість покращити здоровя, отримати позитивні емоції, позитивний настрій, який дається студентам Університету третього віку».

Валентина Унинець-Ходаківська, в. о. ректора УДФСУ:
«Ви молоді, ви активні, ви команда, і я хочу, щоб оцей командний ваш дух – ірпінський дух – накрив там увесь Луцьк. І щоби наступний міжнародний фестиваль проходив саме в Ірпені».

У команди третього віку в Ірпені потужна підтримка. Окрім керівників вишу, провести їх на турнір прийшли й представники міської ради.

Віолетта Дворнікова, радниця Ірпінського міського голови, депутатка ІМР від ВО «Батьківщина»:
«Я дуже рада, що ви маєте таку активну громадську позицію. Тому що ви прикрашаєте собою наше місто, ви пропагуєте здоровий спосіб життя. Ви сьогодні є прикладом для нашого молодшого покоління».

Андрій Літвинов, радник Ірпінського міського голови, депутат ІМР від партії «Нові Обличчя»:
«Пишаюся тим, що ми з Віолеттою вже другий раз маємо честь вас проводжати на спартакіаду. Хочу від нашої команди, від міського голови побажати вам успіху, перемог і сказати, що ми вами дуже пишаємося».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!