Компанія Антона Мирончука зупинила будівництво ЖК «Олімп» в Ірпені

photoeditorsdk-export (16)

Будівництво житлового комплексу «Олімп», який зводила в Ірпені на Київщині компанія «Орлан-Інвест Груп», призупинене. Про це повідомив «ЛУН» один із провідних українських сайтів, що спеціалізуються на нерухомості.

За даними сайту, введення в експлуатацію першої черги комплексу було заплановане на третій квартал цього року, проте фото, датоване 15 липня, свідчить про те, що до завершення будівельних робіт ще далеко. Крім того, помітно, що з минулого року будівництво майже не велося. А спорудження перших секцій другого будинку зупинилося на рівні землі.

Нагадаємо, власником і керівником ТОВ «Орлан-Інвест Груп» є Антон Мирончук.

Як повідомлялося, 2 березня ц. р. Господарський суд Київської області прийняв рішення про стягнення з «Орлан-Інвест Груп» на користь Виконавчого комітету Ірпінської міської ради пайової внеску в розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури міста. Компанію зобов’язали заплатити 1 млн грн основного боргу та понад 123 тис. грн штрафу, пені, річних, інфляційних втрат і судового збору.

У жовтні 2019 р. Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду зобов’язав ТОВ «Орлан-Інвест Груп» сплатити до бюджету Ірпеня 1 млн 759 тис. грн заборгованості з пайової участі.

6 листопада компанія «Орлан-Інвест груп» програла Ірпінській міськраді ще один процес: Господарський суд Київської області вирішив, що фірма-боржник має сплатити до міського бюджету понад 457 тис. грн.

8 листопада той же суд стягнув з ТОВ «Орлан-Інвест Груп» до бюджету Ірпеня більш ніж 2 млн 243 тис. грн, а 18 листопада – ще понад 302 тис. грн.

Наприкінці лютого ц. р. державні виконавці описали все майно «Орлан-Інвест Груп», і воно може піти з молотка. Арешт майна відбувся в рамках виконавчого провадження на виконання рішення Господарського суду Київської області.

ТОВ «Орлан-Інвест Груп» та Антон Мирончук (як фізична особа) – лідери серед боржників зі сплати до бюджету Ірпеня пайової участі. Станом на березень загальна сума заборгованості підприємста складала 31 млн 794 тис. грн, а Мирончука – 8 млн 761 тис. грн.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!