Компанія «Планета Пластик» оголосила фотоконкурс для дітей на тему любові до планети

photoeditorsdk-export - 2020-05-25T150720.767

До Дня захисту дітей ірпінська компанія «Планета Пластик» організувала фотоконкурс на тему любові до своєї планети. 10 дітей, світлини яких переможуть у змаганні, отримають подарунки.

«Друзі, до Дня захисту дітей проводимо мініконкурс, у якому хочемо подарувати вашим діткам 10 цікавих книжок про нашу прекрасну планету», — зазначається на сторінці підприємства в соцмережі.

Щоб узяти участь у конкурсі, потрібно:
 
1. До 31 травня включно розмістити на своїй сторінці у фейсбуці пост із хештегом #люблюсвоюпланету та з фото дитини, яке б символізувало любов до планети.

2. У своєму пості тегнути фейсбук-сторінку Planeta Plastіc. Це допоможе організаторам знайти всі фото учасників.

3. Бути підписаним/підписатися на сторінку Planeta Plastic.

«1 червня 2020 р. ми рандомно оберемо 10 учасників, яким і подаруємо ці чудові книжки «Дитяча енциклопедія планети Земля». Чекаємо ваших фото з нетерпінням», — наголошується в повідомленні.

ТОВ «Планета Пластик» — виробник високоякісної полімерної продукції для сільського господарства та аграріїв, для будівельної та харчової галузей. Компанія співпрацює з 12-ма країнами світу на 3-х континентах та має понад 100 сертифікованих дилерів по Україні.

Продукція компанії виготовляється з сировини передових світових виробників полімерів (таких як «Ampacet» (Бельгія), «Sabic» (Саудівська Аравія), DOW (США), «Slovnaft» (Словенія) тощо) та відповідає європейським стандартам якості. Продукція компанії успішно пройшла екологічну сертифікацію і отримала знак екологічного маркування в Україні згідно з міжнародним стандартом ISO 14024. Це означає, що, обираючи продукцію, виготовлену ТОВ «Планета Пластик», споживач отримує продукт, який є безпечним для довкілля і здоров’я людини.

Підписуйтеся на новий Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!