Компанія SOCAR відремонтує Ірпінську міську поліклініку

385695132 810026924455716 97989568778977174 N

Державна азербайджанська компанія «SOCAR» продовжує допомагати Ірпеню. На цей раз азербайджанці зголосилися відремонтувати Ірпінську міську поліклініку. Таких домовленостей вдалося досягнути в рамках участі ірпінської делегації на чолі з мером міста Олександром Маркушиним на II URBAN FORUM в Азербайджані.

«Друзі, як і обіцяв, маю чудові новини для Ірпінської громади – компанія «SOCAR» за сприяння уряду Азербайджану, заступника голови Державного комітету містобудування Республіки Азербайджан Ільгара Ісбатова та Посольства Азербайджану в Україні відремонтує Ірпінську міську поліклініку на вул. Садовій, 38», — повідомив у фейсбуці Олександр Маркушин.

За словами мера Ірпеня, на ремонт поліклініки азербайджанські партнери виділяють 60 млн гривень. Згідно з проєктом, який місто раніше передало благодійникам, за ці кошти зроблять: капітальний ремонт та утеплення фасадів; облаштування простого укриття; ремонт вентиляцій; благоустрій, парковку; ремонт вхідних груп.

Варто зазначити, що азербайджанська компанія «SOCAR» постійно допомагає Ірпеню. Зокрема, саме вона відновила пошкоджений під час бойових дій ліцей «Лінгвіст», а наразі фінансує його утеплення, а також капітальний ремонт даху Ірпінської міської поліклініки.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!