Комунальні служби провели в Ірпені демонтаж незаконної реклами

53B2DAF8D49A6

За рішенням виконавчого комітету Ірпінської міської ради працівники комунальних підприємств спільно провели в місті демонтаж незаконно встановлених рекламних конструкцій. Про це повідомило КП «Муніципальна варта» на своїй сторінці у фейсбуці.

«Згідно зі ст. 16 Закону України “Про рекламу”, розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах проводиться на підставі дозволів, що надаються виконавчими органами сільських, селищних, міських рад… на підставі типових правил, що затверджуються Кабінетом Міністрів України. В Ірпені досить багато спеціальних конструкцій зовнішньої реклами, велика частина з них установлена самовільно, а деякі мають протерміновані дозволи. Перш за все, мова йде про розтяжки на парканах та настінні банерні панно. Подекуди через велику кількість візуального “шуму” від реклами місцевість виглядає, ніби газета безкоштовних рекламних оголошень. До того ж, засоби реклами часто відволікають увагу учасників дорожнього руху, створюють аварійні ситуації. Саме тому, на виконання рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради, в різних частинах міста комунальними службами Ірпеня була проведена спільна робота з демонтажу розміщених без законних підстав рекламних конструкцій», – йдеться в повідомленні.

При цьому зазначається, що процедурі демонтажу передували неодноразові звернення до власників із вимогою узаконити або самостійно прибрати рекламні носії.

До повідомлення «Муніципальна варта» додала фотоілюстрацію того, «як виглядає одна й та ж місцина до і після демонтажу незаконної, неестетичної реклами, яка псувала зовнішній вигляд нашого міста».

На сторінці в соцмережі КП «Управління благоустрою міста» уточнюється, що очищали Ірпінь від незаконно розміщеної реклами працівники цього підприємства та «Муніципальної варти» разом із поліцією.

Як повідомляло ITV в січні цього року, в Ірпені активно взялися впорядковувати зовнішню рекламу: фахівці «Управління благоустрою міста» перевіряли її на відповідність Закону України «Про рекламу» та вимогам «Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Ірпінь».

НОВИНИ

Бійці «Antiterror Security Group» затримали молодика, який погрожував розправою працівникам аптеки

26 січ 18:51

Детальніше
Де в Ірпені можна витратити «тисячу Зеленського» на спорт?

26 січ 18:02

Детальніше
В ірпінських амбулаторіях утричі побільшало пацієнтів із респіраторними захворюваннями

26 січ 16:53

Детальніше
5–11-ті класи шкіл Ірпінської громади переходять на дистанційне навчання

26 січ 15:22

Детальніше
Жителів Ірпінської громади найбільше турбує загроза вторгнення Росії, найменше – коронавірус (опитування)

26 січ 13:45

Детальніше
Ірпінські управлінці ознайомилися з досвідом оптимізації роботи котелень «Київтеплоенерго»

26 січ 12:50

Детальніше
Через коронавірус в Ірпені скасували змагання Дитячої баскетбольної ліги 3х3

26 січ 11:12

Детальніше
На Київщині за добу – 872 випадки COVID-19, померли 7 хворих

26 січ 10:02

Детальніше
Всі новини