Комунальники Ірпеня закликають господарів косити траву на прилеглих територіях (відео)

В Ірпені триває активна пора покосу трави. Біля будинків приватного сектору можна часто зустріти працівників благоустрою з яскравими флаєрочками в руках: «Зробимо Ірпінь чистим! Покоси прилеглу територію». У такий спосіб комунальники проводять із мешканцями роз’яснювальну роботу.

Дмитро Скрипник, перший заступник начальника КП «Управління благоустрою міста»:
«Згідно з пунктом 2 розділу 5 Правил благоустрою м. Ірпінь на кожній прилеглій території має бути покошена трава заввишки 10 сантиметрів».

Згідно з Правилами благоустрою, власник земельної ділянки має попіклуватися про територію на віддалі 20 метрів від межі своєї ділянки та до дороги. Проте роблять це далеко не всі. На стук інспекторів мешканці відгукуються неохоче. Та навіть якщо ніхто на розмову не виходить, усе ж залишають для них флаєр і припис.

Дмитро Скрипник:
«Наразі ми бачимо приклад того, що після надання нашими інспекторами припису прилегла територія була покошена і прибрана».

А ось так виглядають території там, де не чекають, що хтось прийде, покосить траву, поприбирає і зробить красиво. Біля будинку Владислава хоч трави й немає, та він щоразу виходить замітати тротуар і навіть дорогу від усілякого сміття.

Владислав:
«Ці будинки всі самі працюють. Кожен відповідає за себе».

Вимоги щодо утримання прилеглих територій стосуються не лише приватних помешкань, але й установ, організацій та підприємств. Не в усіх вчасно скошена трава та прибрано сміття. Тим, хто про порядок та чистоту не дбає, вручають листівки-повідомлення.

Дмитро Скрипник:
«Так часто буває, тому складаються адмінпротоколи за 152-ю статтею адмінкодексу України».

Цього разу повідомлення отримав один із супермаркетів. Кажуть – такий випадок трапився вперше. Та з зауваженням не сперечаються, готові ситуацію виправити.

Представниця супермаркету:
«Виконаємо все, що нам доручили».

Щоб місто було завжди охайним, працівники благоустрою закликають мешканців Ірпеня вчасно косити траву на прилеглих до будинків територіях та дбати про їхню чистоту.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!