Комунальники з 3-ї години ночі розчищають Ірпінь від снігу (фото)

photoeditorsdk-export - 2021-01-29T115211.350

Боротьбу зі сніговою стихією на вулицях Ірпеня сьогодні ведуть майже півтори сотні працівників комунальних підприємств і понад два десятки одиниць снігоприбиральної техніки. Комунальники приступили до роботи, коли місто ще спало.   

«Працівники підприємства та комунальна техніка з ранньої пори працюють задля безпеки пішоходів та водіїв, очищаючи від снігу дороги, тротуари та місця загального користування (зупинки громадського транспорту, території навколо житлових будинків)», – інформує фейсбук-сторінка КП «Управління житлово-комунального господарства “Ірпінь”».

Як повідомив у коментарі ITV директор підприємства Сергій Скрипник, чистити вулиці почали близько 3-ї годині ночі. Працюють 8 спецмашин, які розчищають і посипають дороги, та 4 ручні снігоприбиральні машини. Тротуари й прибудинкові території звільняють від снігу та обробляють пісчано-соляною сумішшю 86 працівників благоустрою та двірників.

Співробітники КП «Управління благоустрою міста» з 6-ї години ранку чистять і посипають пішохідні доріжки в міських парках і скверах та навколо них. Усього в роботах задіяно 46 працівників, 3 трактори та 6 ручних машин для прибирання снігу.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!