Реклама

Комунальне підприємство «Рідне село» прозвітувало за перші місяці своєї роботи

Комунальне підприємство «Рідне село» прозвітувало за перші місяці своєї роботи

Новостворене комунальне підприємств «Рідне село» прозвітувало про перші чотири місяці своєї роботи. «Рідне село» обслуговує села Ірпінської громади: Забуччя, Михайлівка-Рубежівка, Козинці та Діброва.

Працівники КП «Рідне село» здійснювали щоденну роботу у селах громади. Це — покіс трави на протязі всього сезону, обрізка дерев на територіях шкіл, садочків і амбулаторій у селах Михайлівка-Рубежівка та Козинці, догляд та полив клумб із квітіниками у місцях загального користування, ремонт та обслуговування дитячих майданчиків, ліківдація чагарників, прибирання та очищення від бруду доріг та тротуарів, чистка та благоустрій зупинок громадського транспорту тощо.

Окрім щоденної роботи, за ці чотири місяці комунальники також улаштували штучне покриття, встановили нові каруселі та гойдалки, замінили носос та відремонтували систему поливу в парку «Співоче поле», що у Михайлівці-Рубежівці. Також вони очистили частину русла річки «Мислин» і улаштували нову огорожу на кладовищі «Слобідське» у Михайлівці-Рубежівці.

Представники «Рідного села» займалися й ремонтом електроліній освітлення у селах Ірпінської громади. Загалом замінили 470 світлоточок.

За ці місяці роботи встиг поповнитися і автопарк комунального підприємства. Серед обновок — трактор, бортовий автомобіль, міні-трактор, газонокосарка та екскаватор. Стару ж спецтехніку відремонтували. Також закупили й нове обладнання: мотокоси, бензопили, кущоріз і подрібнювач гілок.

«Дякуємо за вашу підтримку та довіру! Готові і надалі працювати на благо нашої громади», — наголошують у комунальному підприємстві «Рідне село».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!