Комунальники Ірпеня впорядковують прибудинкові території (відео)

У рамках двомісячника благоустрою міста працівники КП «УЖКГ “Ірпінь”» узялися за прибудинкові території, які перебувають у них на обслуговуванні.

Дмитро Сухомлин, заступник директора КП «УЖКГ “Ірпінь”» із питань благоустрою міста:
«Ми прибираємо сміття, прибираємо гілля, листя. На даний момент по Садовій ми вже завершили прибирання прибудинкових територій і зараз переходимо на БКЗ, на прибудинкові території по вулиці Миру».

Крім прибирання, комунальники займаються й озелененням територій: сіють траву, висаджують кущі та квіти. Але спершу, як ось тут, на Садовій, 47, ретельно готують ділянку під майбутній газон.

Людмила Дубіцька, начальниця дільниці благоустрою КП «УЖКГ “Ірпінь”»:
«Прибираємо сухі дерева, знімаємо верхній шар грунту. Потім буде завезено чорнозем, удобрено, буде посіяна травичка і посаджені зелені насадження».

Дмитро Сухомлин:
«Для того, щоб утримувати всі ці зелені зони, у нас є відповідний штат фахівців, які цим займаються. У нас є спецтехніка – поливо-мийні машини – яка буде систематично приїжджати й поливати цей газон, щоб він виріс і радував наших мешканців».

Роботи з прибирання дворів ведуться щодня в різних куточках міста. Двомісячник благоустрою планують завершити до Великодніх свят.

Дмитро Сухомлин:
«За нашими планами, кожне подвір’я, кожну прибудинкову територію ми будемо прибирати і робити там чистоту й порядок. У будь-якому випадку кожна прибудинкова територія буде прибрана за цей двомісячник благоустрою».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!