Коцюбинчани оцінюють у соцмережі роботу селищної влади

72603696_1563330590531793_87094845771874304_n

Жителі Коцюбинського висловлюють у соцмережі «Фейсбук» свої враження від результатів 16-місячної роботи в. о. селищного голови Сергія Даніша та його команди. Про це пише «Правда Ірпеня».

«Молодчина мер селища Сергій Павлович. Дякую!» – зазначає в коментарях коцюбинчанка Наталія Мінаєва.

«Дякуємо, Сергію Павловичу! На Пономарьова, 28 таку красу зробили. Дай Вам Боже наснаги на подальшу роботу з покращення життя у нас в селищі», – бажає Людмила Скаржинська.

«Дякую Вам за нову тепломережу по Пономарьова 2б, всі роки це була проблема, цю зиму переживаємо без поривів. Маємо надію, що і запланована заміна вікон в старих будинках буде вами виконана. Дякую за відремонтовані дороги, за вміння вислухати і допомогти кожному мешканцю», – написала жителька селища Наталія Лернер.

«Молодці! Дякуємо за вашу роботу і за селище», – наголосила Олена Дяченко-Василишена.

«Сергію, віримо тобі і твоїй команді!» – пише коцюбинчанка Лариса Ольшанська.

«Поселились у Коцюбинському ми недавно, чотири роки тому, але полюбили тихе привітне Коцюбинське. Із вашим приходом поліпшується добробут, стає сучасним наше селище. І ми віримо і знаємо, що з кожним днем буде все краще і більше робитись для жителів. Ми вдячні вам!» – розповіла Олена Ковтун. 

«Молодці. У вас усе вийде. Коцюбинське – найпрекрасніше процвітаюче селище. Все буде добре», – переконана Наталія Куришко.

Видання нагадує, що управлінська команда Коцюбинського підготувала звіт стосовно того, що було зроблено в селищі з жовтня 2018 року – тобто з того часу, як депутати обрали Сергія Даніша секретарем Коцюбинської селищної ради та доручили виконувати обов’язки селищного голови. 

«Сьогодні результат праці команди в Коцюбинському можна побачити неозброєним оком. Це нові інфраструктурні об’єкти, відремонтовані дороги, оновлені комунікації, покращений житлово-комунальний фонд; зрештою, це чисті вулиці і двори. Належно працює Коцюбинська селищна рада та її виконавчий комітет, виконується бюджет селища, мешканці вчасно отримують усі виплати та необхідну їм матеріальну допомогу», – зазначається в статті.