Коцюбинчанин Іван Ющенко став чемпіоном світу з ММА серед юніорів

Photoeditorsdk Export 2021 08 02t111406.675

17-річний коцюбинчанин Іван Ющенко став чемпіоном світу з ММА серед юніорів у ваговій категорії 65 кг. Він виборов золоту медаль на світовій першості, в якій брали участь діти, юнаки та юніори з 23 країн. Чемпіонат проходив з 29 липня по 1 серпня в столиці Болгарії.

На шляху до «золота» Іван провів чотири поєдинки, здолавши суперників із Болгарії, Росії й Італії, а також одного співвітчизника. Усі перемоги юний коцюбинчанин здобув у напруженій боротьбі. За словами тренера чемпіона Вадима Ващенка, його підопічний «вигризав кожен бій, кожен раунд, кожну хвилину, кожну позицію».

Як повідомили у Федерації змішаних єдиноборств ММА України, загалом за підсумками Чемпіонату світу українська збірна посіла перше командне місце.

Нагадаємо, наприкінці травня ц. р. Іван Ющенко став чемпіоном України з ММА серед юніорів. Хлопець із 5 років займається дзюдо, а торік прийшов в ММА.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!