Коцюбинська ОТГ формує свою комунальну структуру (відео)

У Коцюбинському відбулася перша в цьому році розширена нарада селищного голови з керівниками комунальних структур. А їх у селищі прибавилось. Адже після створення окремої територіальної громади з’явилися нові управління та відділи.

Сергій Даніш, Коцюбинський селищний голова:
«Усі напрямки, які були в Коцюбинському – освіта, медицина, дитячі садочки, культура, музична школа – все було через Ірпінь. Сьогодні це все перейшло в Коцюбинську громаду».

Зараз у Коцюбинському триває перехідний період – бюджетні установи проходять державну перереєстрацію. Створено своє управління фінансів, на завершальній стадії – формування управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму. Його очолила Олена Лошицька.

Олена Лошицька, начальниця управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Коцюбинської селищної ради:
«Зараз іде процес реєстрації. Наразі всі документи подані, ми чекаємо витягу з реєстру. Як тільки буде витяг із реєстру, зробимо печаті й будемо працювати».

На баланс Коцюбинської селищної ради перейшли вже сім бюджетних установ, у яких працює майже 400 осіб. І ця кількість збільшується, адже в селищі створюються нові заклади.

Світлана Гончарук, начальниця фінансового управління Коцюбинської селищної ради:
«Ми ще й створили дитячу спортивну школу. Вона ще не пройшла державну реєстрацію, але 28 січня вже пройде, тобто з лютого в нас уже буде восьмий бюджетний заклад».

До речі, курувати гуманітарний напрямок у Коцюбинському відтепер буде нова заступниця селищного голови Вікторія Баран.

Вікторія Баран, заступниця Коцюбинського селищного голови:
«Є цікаві ідеї, вони зараз напрацьовуються. Звичайно, що буде розроблена стратегія розвитку освіти і кожного закладу окремо, і селища загалом. Тому роботи дуже багато. Сподіваємося, що разом ми подолаємо будь-які труднощі».

Сергій Даніш:
«Колектив підбирається дуже дієвий, ефективний, хоче працювати, створювати, розвивати. Я переконаний, що в нас усе вийде, все буде чудово».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!